ДО ФІЛОСОФСЬКОГО КЛУБУ «СКЕЛЯ ІСТИНИ»

Запрошуємо усіх бажаючих школярів 9-11 класів узяти участь у роботі засідань філософського клубу, які будуть проходити згідно тематики в суботу об 11 годин за адресою: вул. Грушевського, 19, ауд. 143.

Завдання членів клубу – це пошук істини, відкриття сенсу життя, виявлення справедливості, осмислення суперечностей світу, розуміння, що таке щастя, свобода,краса. Члени клубу виступають на засіданнях від себе або від навчального закладу, підприємства і державної установи які вони представляють. Це може бути шкільний клас, студентська група університету або коледжу. Брати участь у засіданні клубу зможуть школярі, студенти, робочі, посадовці, викладачі. Ми чикаємо поетів, бардів, акторів та усіх небайдужих до філософії.  

Шукач істини бере під сумнів положення, що висуваються, відстоює позицію, висуває аргументи. Обов’язково виступає з вільною доповіддю, або на підставі, який захищає. На засіданнях клубу передбачається слухання фрагментів творів видатних філософів у виконанні акторів, дебати з участю професорів та доцентів кафедри філософії, бесіди з історії музичної культури, виступи політиків, поетів та музикантів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *